Správa webu

Pro tvorbu a údržbu webových sídel je zapotřebí:

  • tvořit, spravovat a upravovat texty
  • nahrávat na web obrázky a pracovat s nimi
  • přidávat soubory ke stažení
  • používat interaktivní nástroje jako ankety, FAQ...
  • sbírat data od návštěvníků webu pomocí konzolí vyrobených na míru

Aplikace Alff umožňuje jak základní a jednoduchou práci s texty a obrázky, ale zvládá i sofistikované úkoly.

Jmenovitě

Obsah webu ve více jazycích

Můžete tvořit tolik jazykových verzí, kolik je zapotřebí.

Objem publikovaných dat

Naše aplikace zvládá publikovat (a tedy i přehledně spravovat) tisíce záznamů, textů, obrázků. Je vhodná i pro velké webové projekty, včetně zpravodajských serverů.

Publikování na více doménách

Jediná aplikace dokáže spravovat neomezený počet domén s tím, že každá doména má vlastní obsah, vlastní úložiště (složky)

Pro zápis odkazů a vkládání obrázků jsou kromě běžných nástrojů k dispozici také speciální kódy, které umožňují pohotově měnit internetové adresy dle změny názvu domény, popřípadě s ohledem na tzv. pěkné adresy.

Každý webový dokument má přesně určeno, k jaké doméně patří - můžete si vyzkoušet :

Tento odkaz: http://www.alff.info/clanek/516/texty-a-dokumenty/Snadne-pridavani-obrazku-do-dokumentu.html vede na doménu www.alff.info, aplikace bezpečně pozná že patří k doméně help.alff.info a podle toho vám také odkaz otevře.

Používání fragmentů

Odborné články, profesní texty, ale třeba i obyčejná nápověda obsahuje opakující se informace. Může se stát, že čtyři věty textu se na celém webu zopakují 10×.

Je nepříjemné (otravné), když je potřeba v takovém textu udělat drobnou opravu 10×.

V naší aplikaci se takovýto opakující se text vytvoří jen jednou a jako fragment se vloží do zmíněných deseti článků (pravděpodobně do každého na jiné místo). Vznikne-li potřeba fragment opravit, opraví se v jednom z těch teseti  článků a změna se projeví všude.

Tabulky a sběrné formuláře

Pro kancelářskou práci i běžné publikování se hodí mít možnost vložit do textu předem definovanou tabulku. V naší aplikaci je možné k takové tabulce připojit sběrný formulář a ten vystavit v nějakém interním dokumentu, nebo na veřejné části webu. Formulář sbírá data od uživatelů a ukládá je do tabulky. V případě potřeby je možné pro takový formulář definovat respondenty - a to buď jednotlivě, nebo třeba zahrnout všechny kontakty spravované aplikací - tedy včetně klientů firmy nebo zákazníků shopu.

InternetRegion s.r.o.

+420 722 475 310

sekretariat(a)internetregion.cz

Provozovna

Žerotínovo nábř. 756,
667 01 Židlochovice